Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz.
Şifreniz en az 6 hane olmalıdır.

Yeni Üyelik

İsim
Soyisim
Cinsiyet
E-Posta Adresi
Şehir
Cep Telefon Numaranız
Parola
Parola Yeniden
Şifre Hatırlatma Sorunuz
Hatırlatma Cevabınız
Tc Kimlik Numaranız
Doğum Tarihiniz
Medeni Haliniz
Güvenlik Resmi Doğrulama
Üyelik Sözleşmesi

İş bu sözleşme Ulusoy Seyahat ile Ulusoy Seyahat web sitesi üye si (ÜYE olarak adlandırılacaktır.) arasında düzenlenmiştir.

1 - ÜYELİK SİSTEMİNİN TANIMI

Firmamız sözleşmeyi onaylayan üyelerine web sitemiz hizmetlerinden daha fazla yararlanabilmesini sağlar Bunlara; seyahatler için puan toplama, üyenin yaptığı bilet işlemlerinin üye tarafından takip edilebilmesi vs. imkanları örnek olarak gösterilebilir. Ulusoy Seyahat Üyelik sisteminin özelliklerini değiştirme hakkı saklıdır.

2 - ÜYELİK SİSTEMİNİN GİZLİLİK İLKESİ

Üyelik sistemi ile beraber kullanıcı kendisinin belirleyebileceği bir “Kullanıcı adı” ve “Şifre” ye sahip olur. “Kullanıcı Adı” her üye için farklıdır. “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. “Şifre” nin gizliliğinin sağlanması kullanıcının sorumluluğundadır. Ulusoy Seyahat kullanıcı ya ait özel bilgileri (e-mail adresi, adres, telefon vb.) 3. kişi ve kurumlara vermeyeceğini taahhüt eder.

3 – İŞLEMLERİN YAPILMASI

Üyelik bölümünden giriş yapılarak üye daha fazla seçeneğe ve avantaja kavuşabilir. Bu seçenek ve avantajlar Ulusoy Seyahat Web Sitesi üzerinden bildirilecektir.

4 – ÜYE’ NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

a) Üye, Üyelik formunda doldurduğu alanlardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder. Bilginin hatalı ve noksan olduğu durumlarda doğacak aksaklıklardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder.

b) Üye, Ulusoy Seyahat Web Sitesi üzerinde ki servislerin ve yazılımların telif hakkının ipektr.com a ait olduğunu bilmelidir. Üye, Ulusoy Seyahat Web sitesi üzerinde ki hiç bir bilgiyi 3. şahıslar ile paylaşamaz.

c) Üyenin kullanıcı adı ve şifresini başka kişilerin kullanması tamamen üyenin sorumluluğu altındadır.

d) Üye şifresi ile yapılan işlemlerin sorumluluğu Üye’ nin kendisine aittir.

e) Üye sitedeki işlemlerin bitiminden sonra çıkış yapmak zorundadır.

5 – GRUP ÜYELİKLERİ

Grup üyelikleri kapsamında en az 100 (yüz) kişi ve üzeri gruplar (Kamu kurum ve kuruluşları, dernek, federasyon, sivil toplum örgütleri, okul, aynı işyeri çalışanları) için Grup Üyelik düzenlenebilir. Grup üyelik’ e sahip kuruluş kendi üyelik kodu ile yaptığı işlemlerde ek avantajlar sağlayabilir. Grup üyelik için belirlenen şartları getiremeyen üyelerin üyelikleri Ulusoy Seyahat tarafından tek taraflı fesh edilir.

6 – ÜYELERE ÖZEL UYGULAMALAR

Firmamız, üyelere özel uygulamalar düzenleyebilir.

Hediye Puan Toplama
a) Web sitemiz üzerinden alınan biletler ile yapılan seyahatler bazında üye’ ye puan verilir. Bu puan ın oranı günün şartlarına, sefere vs. göre değişebilir ve ya puan hiç verilmeyebilir. Biletin web sitesi üzerinden alındıktan sonra sefer bilgilerinde değişiklik yapılması durumunda da puan verilmez.
b) Üye’ nin web Sitesi üzerinden aldığı puan 12 ay boyunca kullanılabilir.
c) Üye kullanmadığı, ücretsiz veya hediye olarak aldığı biletlerden dolayı puan kazanamaz.
d) Puan lar seyahat’e veya Taşıyıcı Firma’nın belirlediği özel promosyonlara çevrilebilir. Bu özel promosyonların tabi olacağı vergi ve harçlar üye ye aittir.
e) Üye puanlarının doğru olarak kaydedilebilmesi için web sitesi üzerinden üye girişi yapılarak işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu şekilde yapılmayan işlemler için puan kazanılamaz.
f) Üye hediye puan uygulaması sadece yurtiçi seyahatlerini kapsar.
g) Firmamız üye nin puana hak kazanıp kazanmadığını tek taraflı olarak belirleme hakkını saklı tutar. Tutarsızlık durumda firmamızın kayıtları esas alınır.
h) Firmamız Hediye Puan uygulamasını yapıp yapmamakda serbesttir.
i) Firmamız ücretsiz seyahati yasal kurallarıda göz önünde bulundurarak istediği sefer için uygulamakda serbesttir.
j) Kazanılan hediye biletin iadesi yada nakde çevrilmesi mümkün değildir.

7 – Ulusoy Seyahat’e VERİLEN YETKİLER

Taşıyıcı Firma gerektiği takdirde web sitesinin çalışmasını askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu durumdan dolayı Ulusoy Seyahat üyelerine ve üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

8 – FESİH

Taşıyıcı Firma dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirebilir.

9 – UYGULANACAK HUKUK VE YETKİLİ MAHKEME

İş bu sözleşmeden doğabilecek her türlü ihtilafın hal yeri kayseri Mahkemeleri ve İcra Daireleridir.

10 – YÜRÜRLÜLÜK

Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Üyelik Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum” alanını onaylayıp Gönder butonuna bastıkdan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.


Yukarıdaki sözleşmeleri PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayın

Bu web sitesi altyapısı ile çalışmaktadır.